Με σεβασμό στην ιστορία και υπερηφάνεια ολοκληρώθηκαν στο Δήμο μας την Κυριακή 26 Μαρτίου 2023 οι εκδηλώσεις της εθνικής μας επετείου με την αναπαράσταση της απελευθέρωσης της ¨Αρκαδιάς”.
Συγχαρητήρια στους συλλόγους ΜΕΣΚ, Φιλοπροόδων Φιλιατρών, Πολιτιστικό & Μορφωτικό Γαργαλιάνων, την Ομάδα των Ιππέων και στους μοναδικούς Ελληνομνήμονες για τη συμμετοχή τους στην αναβίωση των γεγονότων της 26ης Μαρτίου 1821 στην ιστορική Αρκαδιά!!!
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/δσφσδα-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/φδσφσδφ-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τγητρη-768x1024.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τηςτρ-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τρηρτ-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/ηρτη-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/ρτητρ-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τρητη-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τρητρ.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τηρητρ-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τρηξρτηρτ-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τρηξρτηρτ-1-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/τητρητρ-1024x768.jpg)
![](https://www.dimostrifylias.gr/wp-content/uploads/2023/03/δσγτηγ-1024x768.jpg)